Úvodní stránka » Společné antény

Společné antény – STA


STA anténní systém

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti výstavby, rekonstrukcí, servisu a doplnění společných antén. Samořejmostí je profesionální přístup a použití profesionální měřící techniky.

Společná anténa je alternativou příjmu prostřednictvím kabelové TV a v současnosti Vám může nabídnout více než 20 televizních programů zcela zdarma. V mnohých případech se dá i po dílčích opravách použít i stávající rozvod z původní společné antény, po té je investice do úpravy či rekonstrukce anténního systému a zesilovače velmi nízká a nevyžaduje zádnou další nákladnou péči.

Společná anténa lze realizovat pro příjem pozemních signálů (v současné době přes 20 TV programů), což je též nejčastější a také levnější varianta, neboť většinou lze využít i Vaše stávající rozvody, nebo vystavět či kompletně rekonstruovat celý rozvod společné televizní antény a umožnit tak příjem i satelitních signálů. Variant je mnoho a proto nás neváhejte kontaktovat v případě Vašeho zájmu.

 

Alcad - nová řada zesilovačů ZG

 

Aktuálně Vám nabízíme doplnění o příjem multiplexu 8, který vysílá v Ústí nad Labem ze Střížovického vrchu na kanále 51. Můžete tak přijímat programy Slovak sport, Sport 5, Noe, Óčko Express  a dříve též o příjem multiplexu Regionální sítě 7 - programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, Retro music television, Kino svět, vysílající taktéž z Hotelového domu na kanále 21.

  

 

Kontakt

AVT servis
Ing. Tomáš Leman
Šeříková 383
40321 Ústí nad Labem
Provozní doba:
dle telefonické dohody
+420 603 229 114