Úvodní stránka » Jak na příjem televize ?

Jak přijímat televizní signál?

Na výběr je hned několik možností:

  • Satelitní příjem televize  (DVB-S, DVB-S2) - k příjmu je zapotřebí satelitní anténa, přijímač, dekódovací karta. Nabídka, i ta základní je ale již placená, přesto v základu téměř vždy levnější než kabelová televize a IPTV. Satelitní příjem Vám umožní sledování i několika stovek různých programů. Prokonzultujeme s Vámi Vaše potřeby a navrhneme optimální řešení. 
                
  • Pozemní příjem televize (DVB-T, DVB-T2) - k příjmu je potřeba anténa nebo více antén nasměrovaných na vysílače odkud se vysílá. Tento způsob vysílání je využit v drtivé většině i ve společných TV anténách. Signál je schopná přijímat běžná TV vybavená tunerem pro příjem DVB-T. Pro příjem budoucího standardu DVB-T2 je zapotřebí TV přijímač s tunerem DVB-T2 a kodekem MPEG4 H.265. K dispozici je obvykle dle možností příjmu i více jak 20 programů. Dodáme vše potřebné - proměříme signál, nainstalujeme anténu, naladíme Vaší TV. Zajistíme vše i pro Vaší společnou anténu. Nabídka programů je jediná neplacená. Více o přechodu na vysílání DVB-T2 zde. Přehled vysílačů a programů naleznete zde.
               

  • Kabelová televize - vybavení pro příjem (vyjma televizního přijímače) Vám dodá společnost provozující kabelový televizní rozvod. Dostupná je zejména na sídlištích a v hustě obydlených oblastech. Nabídka je vždy placená. 
  • IPTV - televize přes internetový protokol - přes pevnou telefonní linku - z velkých provozovatelů je to O2TV a T-Mobile TV. její dostupnost je závislá na kvalitě pevné linky. Nabídka je vždy placená. 

      Kabelovou ani IPTV nezřizujeme.

Kontakt

AVT servis
Ing. Tomáš Leman
Šeříková 383
40321 Ústí nad Labem
Provozní doba:
dle telefonické dohody
+420 603 229 114